INFORMACJE O BLOGU

Od Zera Do Bohatera

Brak

Klasa B

Polska, 2017/2018

Blog użytkownika maiku przeczytało już 1605 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 2 z nich.

OSTATNIE PUBLIKACJE

Runda Jesienna

Wrzesień

Na ostatnią chwilę udało nam się zakontraktować jeszcze jednego napastnika, Piotra Prędotę, który wcześniej grał w Stali Rzeszów i z miejsca wskoczył do pierwszej 11.
W pierwszym meczu rozgromiliśmy WKS, naszego największego rywala, 5-1, istny pogrom choć statystyki nie odzwierciedlają naszej dominacji pod bramką. Widać zadecydowała jakość piłkarska.
Strzelcy bramek: Konrad Wieczorek, Mateusz Ulanowski (2), Piotr Prędota (2)
Kolejny mecz to spotkanie z Nankatsu w Pucharze Klas, mecz jak zwykle ciężki, jednak wygrany 2-0 co jest świetną zaliczką przed rewanżem na wyjeździe.
Strzelcy bramek: Bart Slezok, Volodia Papikyan
Drugi mecz w lidze przyniósł nam kolejne 3 punkt, prowadzenie w tabeli i kolejny pogrom, tym razem Realu Ciechanów aż 7-1.
Strzelcy bramek: Tobiasz Rzeźnik, Mateusz Ulanowski, Volodia Papikyan (3) i Piotr Prędota
Miesiąc zamykamy awansem do 3 rundy Pucharu Klas zwycięstwem 3-2 w rewanżu z Nankatsu.
Strzelcy bramek: Bart Slezok, Volodia Papikyan, Piotr Prędota
Najlepszym piłkarzem tego miesiąca z całą pewnością był Volodia ze średnią 9,35.

Październik

Niestety nienajlepszy miesiąc dla Łydyni. Przegraliśmy Puchar Klas z PAF Płońsk (1-2 i 0-1), Na szczęście w pozostałych rozgrywkach poszło lepiej. W Lidze Mistrzów odprawiliśmy największego rywala, WKS, 1-1 i 4-1 a w następnej rundzie zagramy z Realem. Natomiast w Superlidze wygraliśmy 3 mecze 2 razy 4-0, raz 5-2 i 1 przegraliśmy 1-3.
Ogólnie październik kończymy na pierwszym miejscu w tabeli ale już poza Pucharem Klas. Najlepszym piłkarzem jak na razie pozostaje Volodia Papikyan, który strzelił 12 bramek i 6 razy przy bramkach asystował w 12 meczach ale już ex aequo z 17-sto letnim Mateuszem Ulanowskim (6 bramek, 4 asysty w 11 meczach) którzy uzyskali średnią 8,01.

Listopad

Listopad to tylko dwa mecze i przerwa zimowa o której napiszę wam już w kolejnym wpisie, postaram się wam przybliżyć ten okres nieco dokładniej a teraz zajmijmy się samym Listopadem.
Pierwszy z meczy zagraliśmy ze spadkowiczem z B Klasy, GKS-em Gumino. Zakończone remisem 1-1 spotkanie było wyrównane, jednak z lekką przewagą naszych rywali. Musieliśmy grać bez kontuzjowanego Papikyana i drużynie wyraźnie zabrakło jakości z przodu.
Drugi z kolei zagraliśmy z Akademią Nike, widać było że moi piłkarze myślami byli już na przerwie śródsezonowej bo ten mecz był po prostu okropny. Mało stworzonych sytuacji i przegrana 0-2.
Całe szczęście dzięki wypracowanej przewadze utrzymujemy pierwsze miejsce w tabeli jednak z drużyną trzeba będzie popracować.

 

Podsumowanie

Ogólnie pierwszą część sezonu należy ocenić w miarę pozytywnie. Zagraliśmy 14 spotkań, z czego 8 z nich wygraliśmy, 2 zremisowaliśmy a przegraliśmy 4. W tym czasie strzeliliśmy 38 (2,71/mecz) bramek a straciliśmy 17 (1,21/mecz). Najlepszym strzelcem bez zaskoczenia okazał się Volodia Papikyan, jednak chyba ciekawszym jest kto nie spełnił wymagań. W tym sezonie mieliśmy wygrywać wszystko, więc i wymagania są wyższe. Nie wystarczy już mieć średniej 6,0, tym razem wymagałem średniej 6,8, prawie o cały punkt wyżej a tego nie osiągnęli Konrad Kaszycki (6,78), Safian Skupiński (6,65) oraz Ryan Dziadulewicz (6,68) i dla tych 3 zawodników będziemy szukali zmiany.

A na koniec tradycyjnie zestawienie skrótów ze wszystkich spotkań Łydyni z rundy jesiennej, tym razem zrealizowany nieco inaczej ale mam nadzieję że również wam się spodoba.

Przygotowania do sezonu 2017/18 Nie zamierzałem dużo zmieniać przed rozpoczęciem nowego sezonu, jednak życie jak zwykle zweryfikowało wszystkie plany ponieważ z klubu odeszło 4 zawodników, których trzeba było zastąpić. Przede...
Runda Wiosenna Luty Wiosna dla Łydyni zaczęła się nieźle, w Lutym zremisowaliśmy z SKS-em Orzeł i wygraliśmy z Realem. Niestety zaraz po drugim meczu odeszło dwóch naszych piłkarzy i trzeba było załatać lukę w obronie. W...
Cześć. Jestem Marcin i postanowiłem wam opisać moją drogę od zera do bohatera. Gram w fm-a 2017 a na startowy klub wybrałem stworzoną przeze mnie w edytorze FC Łydynię Ciechanów. W ogóle zestaw zmian które wprowadziłem w...

REKLAMA

Reklama

Zobacz także

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 60 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution