INFORMACJE O BLOGU

Od Zera Do Bohatera

Brak

Klasa B

Polska, 2018/2019

Blog użytkownika maiku przeczytało już 5844 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 2 z nich.

OSTATNIE PUBLIKACJE

Kariera

Od zera do bohatera #631.07.2017 11:49, @maiku

+1

Jesień 2018

Uff... to będzie długi sezon, nie dlatego że spodziewam się że będzie jakoś szczególnie trudny ale, w swojej głupocie, zapomniałem ustawić przerwy śródsezonowej w B i A Klasie. xD

Możecie się śmiać ale to moi piłkarze muszą to przeżyć a ja jakoś muszę skleić dwa manifesty dla was, dlatego pierwszą część skończę zaraz przed rewanżami i drugą opiszę w kolejnym wpisie.

 

W trakcie okienka transferowego nie było zmian. O dziwo, wszyscy moi piłkarze okazali się bardzo lojalni i odrzucili całą masę ofert z większych klubów, nawet z 3 ligi a to przecież był by dla nich spory awans.

 

Ligę zaczęliśmy z wysokiego C, wygrywając z Rzekunianką Rzekuń 5-3 a prawdziwy koncert swoich umiejętności strzeleckich pokazał Piotr Prędota strzelając hattricka.

 

To było w lipcu, natomiast w sierpniu zagraliśmy dwa spotkania, oba wygrane, pierwszy skromnie 1-0 z Opią Opinogóra (Opinogórzanie nie bijcie jak będę biegał przez park) i z Wkrą Radzanów 2-1. W tych meczach strzelali Serwin i dwukrotnie Dziadulewicz.

 

Wrzesień przyniósł 4 spotkania i pierwsze z nich przegraliśmy 3-4 z MKS-em Ciechanów II, wylewając wiadro zimnej głowy na naszych zawodników. Piłkarze chyba bardzo chcieli naszym kibicom poprawić humory bo w następnym meczu, tym razem z GKS Gumino wygrali aż 6-2 w pucharze klas. Kolejny mecz to powrót do ligi i wygrana 3-1 ze Żbikiem Nasielsk II, rewanż w pucharze wygrany 4-2 i zremisowany mecz ligowy z GKS Pokrzywnicą 1-1.
Nasi strzelcy to kolejno Piotr Prędota x5, Ryan Dziadulewicz x4, Bart Slezok x2, Kamil Olcese x2, Arek Ofmański, Mariusz Serwin x2, Marcin Rajczak Rafał Wieczorek.

 

Październik przyniósł nam 4 wygrane mecze. Dwa z nich (1-0 i 2-1) w pucharze z Pełtą Karniewo i dwa ligowe 6-2 z Nankatsu oraz 4-1 z Tamką Dzierzgowo.
I kolejny raz przedstawiam wam wszystkich strzelców z tego tygodnia: Maciej Kubieniec, Piotr Prędota x4, Ryan Dziadulewicz x5, Mateusz UlanowskiMarek Kociszewski.

 

Pierwszą część sezonu zakończyliśmy wygranym (a jakże) meczem z Wkrą Żuromin II 2-0. Strzelcami bramek Dziadulewicz i Slezok.


Jak widzicie nasi napastnicy trochę się rozszaleli i w tym sezonie wcale już nie tęsknimy za  Volodią Papikyanem, mamy godnych następców w Postaci Dziadulewicza i Prędoty, którzy strzelili po 12 bramek. Najlepszym piłkarzem jest Ryan Dziadulewicz ze średnią 8,23, ale cały zespół gra super i tylko rezerwowi mają średnią poniżej 7.0. Wow, szczególnie że jesteśmy beniaminkiem.

Na ten moment jesteśmy pierwsi w tabeli, z dorobkiem 25 punktów, przed Wkrą Radzanów (20ptk) i MKS Ciechanów II (17ptk) i idzie nadspodziewanie dobrze. Trzymajcie kciuki żeby było tak do końca.

Aha jest też info o stanowisku Wielkiej Brytanii i Brexicie.

O transferach napiszę wam podczas okienka transferowego w kolejnym manifeście a na koniec jak zwykle zachęcam was do obejrzenia moich skrótów z meczy pierwszej części sezonu i zachęcam do śledzenia mojego kanału na youtube, na którym pojawiają się codziennie gameplaye i co niedzielę vlogi. A kolejny manifest już za jakiś czas. ;)
BTW moi drodzy, dawajcie mi znać w komentarzach co wam się podoba a co mógłbym zrobić lepiej. bardzo chciał bym pisać moje manifesty lepiej ale bez was nie mogę się rozwijać, dlatego gorąco zapraszam do komentowania.

Wiosna 2018 No i już po kolejnym okresie w grze, ja korzystając z okazji chciał bym podziękować wszystkim z was, którzy czytają mój blog. Jak ostatni raz sprawdzałem było was ponad ponad 1700 co jest dla mnie zawrotną liczbą i...
Runda Jesienna Wrzesień Na ostatnią chwilę udało nam się zakontraktować jeszcze jednego napastnika, Piotra Prędotę, który wcześniej grał w Stali Rzeszów i z miejsca wskoczył do pierwszej 11. W pierwszym meczu rozgromiliśmy...
Przygotowania do sezonu 2017/18 Nie zamierzałem dużo zmieniać przed rozpoczęciem nowego sezonu, jednak życie jak zwykle zweryfikowało wszystkie plany ponieważ z klubu odeszło 4 zawodników, których trzeba było zastąpić. Przede...
Runda Wiosenna Luty Wiosna dla Łydyni zaczęła się nieźle, w Lutym zremisowaliśmy z SKS-em Orzeł i wygraliśmy z Realem. Niestety zaraz po drugim meczu odeszło dwóch naszych piłkarzy i trzeba było załatać lukę w obronie. W...
Cześć. Jestem Marcin i postanowiłem wam opisać moją drogę od zera do bohatera. Gram w fm-a 2017 a na startowy klub wybrałem stworzoną przeze mnie w edytorze FC Łydynię Ciechanów. W ogóle zestaw zmian które wprowadziłem w...
FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution