INFORMACJE O BLOGU

Od Zera Do Bohatera

Brak

Klasa B

Polska, 2017/2018

Ten manifest użytkownika maiku przeczytało już 557 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.

MÓJ BLOG

Przygotowania do sezonu 2017/18

Nie zamierzałem dużo zmieniać przed rozpoczęciem nowego sezonu, jednak życie jak zwykle zweryfikowało wszystkie plany ponieważ z klubu odeszło 4 zawodników, których trzeba było zastąpić.
Przede wszystkim do KS Michałowo odszedł zdegradowany wcześniej do zespołu U-18 najsłabszy zawodnik poprzedniego sezonu, Kasper Gaszka, w jego miejsce z zespołu juniorskiego przesunąłem Dusana Pekara, jednego z najzdolniejszych dzieciaków którzy trafili do naszego klubu na początku roku.
Do juniorów trafił po sezonie również Maciej Kubieniec a to z powodu największego transferu, jaki w tym oknie udało mi się klepnąć. Otóż sprowadziłem Volodię Popikyana, który, w porównaniu do piłkarzy z którymi macie do czynienia na codzień, może nie wygląda imponująco ale jak na ten poziom może być supergwiazdą. Nasz nowy piłkarz w poprzednim sezonie grał w rezerwach GKSu Bełchatów w IV lidze ale swego czasu grał nawet w Ekstraklasie, reprezentując barwy ŁKSu Łódź.
Pozostałymi graczami którzy opuścili mój klub to Czesław Talewski i Krystian Andersen (do MKS Ciechanów) oraz Jakub Dubiel (Tur Bielsk Podlaski) a ich miejsca zajęli Marcin Rogoziński (wcześniej Mławianka Mława), Arkadiusz Ofmański oraz Filip Janicki (juniorzy)

Spotkania Towarzyskie i Trening

Jako że w taktyce nie było zmian nie będę Was zanudzał ponownym wstawianiem tych samych screenów i rozwodzeniem się na tym aspektem. Wszystkich ciekawskich odsyłam do mojego pierwszego wpisu gdzie w kilku dosłownie słowach opisuję naszą taktykę.
W okresie przygotowawczym lubię swoim zawodnikom dać wycisk. Na 4 tygodnie ustawiam intensywność na wysoką, trening skupiam na kondycji, jednocześnie nie rezygnując z treningu indywidualnego. Po jakimś czasie niektórzy zawodnicy zaczynają narzekać ale musza to przetrzymać i nie reaguję na tego typu jęki zawodników. Meczy zawsze gram 5 eksperymentując ze składem i szukając optymalnego ustawienia przy wybranej taktyce. Cieszę się że nie zawiódł mnie szkielet zespołu, Wszyscy najważniejsi gracze w sparingach dostawali wysokie oceny a same mecze wyszły bardzo na plus (4 wygrane i 1 remis).

Ustawienie na sezon 17/18

Trzonem zespołu na nowy sezon i tym samym zawodnikami, którzy zagrają w większości meczy będą Oszust w bramce, Rogoziński na środku obrony, Olcese na środku pomocy, kapitan, Nawotczyński jako lewy skrzydłowy i Papikyan jako cofnięty napastnik. Do nich, co miesiąc, będę dobierał zawodników z najlepszą średnią i mam nadzieję że jakoś to będzie a już niebawem zaczynamy Superligę.
 

ZDANIEM CZYTELNIKÓW CM REVOLUTION

Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.

Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution